Головна » 2018 » Лютий » 6 » Виховне заняття на тему: «Безпечний Інтернет»
21:32
Виховне заняття на тему: «Безпечний Інтернет»

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет. При цьому діти потрапили в мережу значно раніше за дорослих. У наш час сучасна молодь вільно володіє можливостями Інтернету та мобільними телефонами, а школярі, можливо, не розуміють, як без цього жив світ 20 років тому.

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

В Копиновецькій ЗОШ І-ІІ ступенів у цей день, вчителем інформатики Ткаленко Т.І., було проведено виховне заняття для учнів 7-8 класів на тему «Безпечний Інтернет» з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет, дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету, сформулювати та засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті.

Під час заняття учні із задоволенням виконували різні ігри та вправи, а саме: мозковий штурм «Про користь Інтернету», вправа «Хто надіслав тобі листа?», інтерактивна гра «Казка про Скріпочку», гра «ХТО Я?», гра «Відтвори емоцію смайлика», шоу «Розсміши коміка», практичні завдання «Дай відповідь на листа», вправа «Правила безпеки в Інтернеті».

Переглядів: 247 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar