Головна » 2018 » Лютий » 22 » Міжнародний день української мови
11:12
Міжнародний день української мови

Мова наша українська – це золотий запас голосу душі народної, з якого виростаємо, яким живемо і завдяки якому маємо велике право і гордість називатися народом українським.

З нагоди Міжнародного дня української мови вчитель Туряниця Є.С. провела мовознавчий турнір "Мово рідна моя, не мовчи!". Метою заходу було показати учням красу та багатство української мови; викликати бажання вивчати рідну мову, милуватися її красою; уміння спостерігати мовні явища; виховувати почуття національної гідності та любов до рідної мови, свого народу, рідної землі, народної мудрості, до краси рідного слова.

Участь у конкурсі прийняли учні 9 класу – команда «Патріоти» та учні 8 класу – команда «Мовознавці». Учасники не лише показали свої знання, а й дізналися багато нового та цікавого з історії української мови та її розвитку, у них виникло бажання досконало вивчати її красу і багатство. Також учні проявили свої творчі здібності, кмітливість, згуртованість і наполегливість.

Боротьба виявилася нелегкою, діти доклали чимало зусиль, аби завоювати звання переможця.

Вияв любові до мови виріс до шквалу емоцій і позитивного настрою. Інтелектуальні змагання дали можливість продемонструвати ерудицію. У конкурсі перемогу здобули учні 9-го класу, команда "Патріоти" і були нагороджені грамотою.

Захід дав учням можливість усвідомити, що найбільше й найдорожче багатство кожного народу – це його мова.

Переглядів: 131 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar