Головна » 2018 » Жовтень » 12 » День українського козацтва
22:28
День українського козацтва

Сміливі будьте, козачата!

Даруйте Україні вірність.

У старших вчіться захищати

Домівку рідну, людську гідність!

Думи козацькі, діти, читайте,

Пісню козацьку не забувайте,

Мужність плекайте в собі залюбки,

І пам’ятайте, що ви – козаки!

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

У нашій школі теж стало традицією проводити день козацтва ,бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати наші традиції От і цей рік не став виключенням. Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому навчальному закладі 12 жовтня. Протягом дня радувала погляд учнів та учителів виставка малюнків «Славні козаки», яку підготували учні початкових класів та книжкова виставка «От де люди наша слава, слава України», де можна було прочитати цікаві відомості про козаків. Всі бажаючі мали змогу написали листи для учасників АТО, а учні старших класів взяли участь у конкурсі на краще виконання козацької пісні та речівки. Перемогу в конкурсі отримали учні 6 класу і були нагороджені грамотою. Учасники отримали позитивні емоції, це дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.

Переглядів: 165 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar