Головна » 2018 » Січень » 22 » День Соборності України
23:17
День Соборності України

День 22 січня ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України, і відзначають його з 1999 року. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаїтті жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

В рамках відзначення Дня Соборності України та Свободи України у школі було проведено інформаційно-історичну годину «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»; оформлено у бібліотеці тематичну виставку літератури у якій відбито шлях України до воз’єднання "Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя".

Переглядів: 160 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar